BU KONSERDE VAR MIYDIN

20.4.12

Soaked

20 Nisan akşamı İksv Salon, Soaked ve dinleyicilerini ağırladı. Soaked, basmakalıp Synth-Pop gruplarına kendilerini pek benzetmiyor. İzlediğim kadarıyla gerçekten de bahsettikleri doğru :)
Soaked'ın enerjisi, gerçekten de şahsına münhasır. Grubun vokali Balamir dans ede ede şarkılarını söyledi. Gitaristleri Emrah, hafif tebessümleri ile pozitif varlığını gösterirken, parmaklarından  insanı kendinden geçiren sololarla gizemli hava kattı. Davulda Emir Celt ise, ben burdayım diye diye muhteşem yeteneğini ortaya döktü. Klavyede ve geri vokalde Soaked'a eşlik eden Hatice'nin ise olağanüstü bir tatlığı vardı. Ayrıca o seste nedir arkadaşım! Soaked'a konuk olarak darbukada eşlik eden İsmail hakkında bilgi verirken bile süper geliyordu :) Soaked hep daim olsun efendim.


Soaked'ın dinleyicileri ile olan iletişimi gayet başarılı. Dinleyiciler, Soaked'ı izlerken neler düşündüğünü sanki sahneden anlıyor gibi bir ilgileri var. Bunun için Soaked'a tüm samimiyetimle teşekkürlerimi sunarım :)
Soaked'ta bir ara Emir Celt ve İsmail'in solo performansları oldu. İşte bu kesinlikle izlemeye değerdi. Konser bütünüyle güzeldi ama bahsettiğim davul-darbuka performansının yeri çok ayrıydı.


Soaked'ın bir daha ki konserinde orada olacağınız için, yazdıklarımın ne kadar eksik olduğunu anlayacaksınız. Bir gidilesi daha konseri bitirmiş bulunmaktayım. Önce müzik, sonra işin ticaretine bakan müzisyenleri sürekli sevmeye devam edeceğim. Güzel insan içini dışına yansıtandır.
Tüm müzisyenlere, sahip oldukları derinlikleri için teşekkür ederim :)
Soaked'ın yanında olmaya devam edin.
Emir Celt olmasa da Soaked'ın eli yüzü böyledir. Uhh nur yağdu nur üstümüze :)

                                  Konser sever olmanız dileğiyle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder