BU KONSERDE VAR MIYDIN

19.1.13

YÜKSEK SADAKAT

Roxy' de 18 Ocak Cuma gecesi, saatler 00:00' ı gösterdiğinde Yüksek Sadakat konseri "Onlar Bizi Dinlerler" şarkısı ile tüm enerjik haliyle başladı. Bir hayli kalabalık olan konserde, Yüksek Sadakat' in izleyicileri ile olan samimiyeti çok yüksekti :)

Yüksek Sadakat konserinde ilk kez bulundum. Şimdiye kadar neden gitmediğimin bir sebebi yok ama o gece neden o konserde olduğumun sebebi belli. Gruba 3. vokal olarak Selçuk Sami Cingi' nin gelmesiyle konser planlarımın arasına Yüksek Sadakat' te en hızlı haliyle dahil oldu :)
Tekrar söylüyorum ki sahne de inanılmaz yüksek bir enerjiye sahip Yüksek Sadakat, sevilen bir çok şarkısını izleyicileri ile beraber söyledi. Konserin akustik bölümü de oldu. Kutlu Özmakinacı' ların sesiyle konser farklı lezzet yaşadı. Esprinin bol olduğu, kahkahanın bol olduğu böylesi bir konserle ilk kez karşılaştım diyebilirim. İşte bu yüzden iletişim çok önemlidir. Bir beden olarak sahne de var olmanın her zaman karşısındayım. Konserlere şarkıları dinlemenin yanı sıra görsellik için de gidilir. Yüksek Sadakat bunu büyük ustalıkla yaptı.
Yüksek Sadakat sahneye ilk vokalistleri Cemil Demirbakan' ı davet ettiğinde onu özleyenlerin gözleri parladı. Kendisi de sahnede olmayı ve dinleyenleri özlediğini söyledi.
Selçuk Sami Cingi tam 3 kostüm değiştirerek geceye renk kattı. Bu kostümleri de oldukça hızlı değiştirdiğinin farkına vardım :) Her zaman olduğu gibi gözlerimin içini parlatan, ruhumu seven sesiyle Cingi, iyi ki Yüksek Sadakat' in vokali oldu. Artık Selçuk Sami Cingi daha sıkça dinlenecek demektir.
                                       
                                           Konserde Alper Şat bakın nasıl çaldı :)
Yüksek Sadakat, konseri saat tam 2' ye kadar sürdürdü. Tam gittiler derken seyircinin yoğun ilgisiyle tekrar sahneye çıktılar. Cingi' nin şarkıya başlamadan önce ufak bir uyarısı oldu çünkü çaldıkları şarkı "Haydi Gel İçelim" di :) Malum alkolle trafikte olmak büyük tehlike.

Yüksek Sadakat konserine ait daha çok fotoğraf görmek isterseniz https://www.facebook.com/KonserSever adresini ziyaret ederek Yüksek Sadakat albümüne bakabilirsiniz :)
Yüksek Sadakat konserine ait daha çok fotoğraf görmek isterseniz https://www.facebook.com/KonserSever adresini ziyaret ederek Yüksek Sadakat albümüne bakabilirsiniz.
                       

                                 Konser sever olmanız dileğiyle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder