BU KONSERDE VAR MIYDIN

7.2.13

Seher Ahmetzade

6 Şubat Çarşamba akşamı güzeller güzeli bir kadın, Bronx sahnesindeydi. Dimdik ayaktaydı. Boyu posu gözleri dolduran, saçlarında insan kaybettiren, sesinde kuvvet olan bir müzisyen, Seher Ahmetzade...
"Daha Yüksek" ismini verdiği ilk albüm lansmanında, herkesi koşulsuzca yanında görmek isteyen Seher Ahmetzade, sevenlerini Bronx sahnesine misafir etti. Misafir etti diyorum çünkü, Seher' i izlemek için bir bedel ödemeniz gerekmiyordu. Mekanı gayet iyi dolduran Seher Ahmetzade, albüm şarkılarını ve cover şarkılarını dinleyenleriyle birlikte coşkuyla söyledi.

Seher Ahmetzade 2011 yılında çıkartmış olduğu "Şelale" single' ı ile büyük beğeni toplarken, henüz çok taze olan "Daha Yüksek" albümünün tüm söz ve müzikleri Seher Ahmetzade' ye ait. Albümün ilk klibi ise Mete Özgencil tarafından albümle aynı ismi taşıyan "Daha Yüksek" şarkısına çekildi. Klip Seher Ahmetzade' nin kalitesinin görsel kanıtı olmuş. Seher' in sesinin tadı çok güzel ve şarkı sözleri de herkese hitap edecek şekilde. Sert sound'lar duyduğum "Daha Yüksek" albümünde Seher' e, gitarlarda Reha Ahmetzade ve İbrahim Yılmaz, bas gitarda Önder Ayan, davulda Ali Çağrı Halaçoğlu eşlik ediyor.
                  
                  
Seher Ahmetzade' nin şarkı sözlerinden çok etkilendim. Bir de onları bir yorumlayışı var ki kesinlikle dinlemeniz gerekir. "Sen Eksiksin" şarkısı da bunlardan biridir. "Daha Yüksek" albümü de artık çıktığına göre bu demektir ki, Seher Ahmetzade ve başarılı ekibini daha çok konserde izleme şansımız olacak.
Seher Ahmetzade konserine ait daha çok fotoğraf görmek için https://www.facebook.com/KonserSever adresini ziyaret ederek Seher Ahmetzade albümüne bakabilirsiniz.

                             Konser sever olmanız dileğiyle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder