BU KONSERDE VAR MIYDIN

18.3.13

Mika


17 Mart Pazar akşamı, dinleyenlerini kesintisiz dans ettiren Mika, Dünya turnesinin Türkiye ayağında, Küçükçiftlik Park’ ta İstanbul hayranlarıyla saat tam 21:30‘ u gösterdiğinde buluştu J Sesinin bir çok renge büründüğü Mika’ nın, hayalimde ki gibi bir sahnesi vardı.  Mika’ nın sesi, şarkı kayıtlarından farklı değildi. Enerjisi saatler ilerledikçe arttı.
  

Daha önce Türkiye’ de 2010 yılında konser veren, samimiyeti  ve o yüzüne inanılmaz yakışan gülüşü ile sahnede zıp zıp zıplayan Mika’ nın sesi hiç yorulmadı. Mika, sadece sesi ile değil klavyesi ile de hayranlarını mest etti. 


 “Rain” şarkısının melodisini duyduğum an gözlerim yerinden çıktı J Alanda herkes en yüksek zıplayışla dans edince “Rain” şarkısının ne kadar sevildiğine kanıtı oldu. Sahneye sığmayan enerjisi ile Mika, bulduğu her yüksekliğe çıktı. Yetmedi sahnede yere uzandı. Yetmedi sahneye oturarak hayranları ile göz göze şarkı söyledi.
 Alan kabalık olmasına rağmen, yeni düzenlemeyle sahneyi her açıdan rahatça görebildim. Yanıma tele objektifi almamanın azizliğine uğrayarak makinanın görebildiği kadar sahneyi çektim. Mika’ yı sevipte gidemeyenler kahrolabilirler. Çünkü sahne de böylesi bir performansı izlemek hafızalarda güzel bir anı bıraktı. Şarkı aralarında sıkça dinleyenlerine teşekkür eden Mika, konserini saat 23’ te bitirdi. Alkışların yoğunlaşması ve hayranların alanı terk etmemesi sebebiyle Mika, çok bekletmeden sahneye geri dönüp “Lollipop” şarkısı ile konserini sonlandırdı.
 Mika konserine ait daha çok fotoğraf görmek için https://www.facebook.com/KonserSever  adresini ziyaret ederek "Mika" albümüne bakabilirsiniz.

                                Konser sever olmanız dileğiyle.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder