BU KONSERDE VAR MIYDIN

27.4.13

SARP


26 Nisan Cuma gününün son dakikalarında, yüzünde kocaman bir tebessümle Sarp sahneye çıktı. Sarp ve ekibinin samimi heyecanı dinleyenlerine o dakikadan itibaren geçti. 
Sarp konserinde, "Çırılçıplak" albümünden ve eski albümlerinden bir çok şarkısının yanı sıra cover şarkılara da yer verdi. "Siyahın Matemi" albümünden "Sarı Güller" ve "Bu Gece" şarkısı benim unutulmayacaklarım arasındadır. Yeni albümünden "Cennet", "Tut Beni", "Dön Ya Da Pişman Ol" şarkısı ise ezber hafızama çoktan girdi bile. 
Bir bar programı edasında geçen Sarp konseri, benim ve dinleyenleri için pek iyi geçti. Sarp' ın sevenleriyle göz kontağı kurması ise onu daha bir çok sevilesi yapıyor :)
Sarp, "Çırılçıplak" albümü ile dinleyenlerine daha net ve yakın olacağını zaten bir çok röportajında paylaştı. Şahsi hesaplarından da takip ettiğim kadarıyla Sarp, konser öncesi heyecanını açıkça dile getiriyor. Bu sevenlerine şahane bir müjde çünkü Sarp artık aramızda :)
Sarp konserine ait daha çok fotoğraf görmek için https://www.facebook.com/KonserSever adresini ziyaret ederek "SARP" albümüne bakabilirsiniz.
                  
                   Konser sever olmanız dileğiyle. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder