BU KONSERDE VAR MIYDIN

20.2.14

Antre

Uzun zamandır bir albüm lansmanına gitmemenin acısını 19 Şubat Çarşamba akşamı çıkartım. Antre' nin "Bedenimdeyken" albümü, sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen bir albümdü. Antre' deki isimleri bir çoğunuz zaten bilirsiniz. Tercan Şener' i 'Buz' grubundan davulu ile, Ferit Keser' i bas gitarı ile 'Sınır' grubundan hatırlayabilirsiniz. Antre, 2010 yılında vokalde İsmet Tümer, gitarda Caner Hız ve Tercan Şener tarafından kurulmuştur.

Antre, Bronx Pi sahnesinde gerçekleşen konserini 22:30 civarlarında başlattı. Konserde ki kalabalık görülmeye değerdi. "Bedenimdeyken" albümünün tanıtıldığı ilk resmi konser olan bu gecede, Antre' yi tüm sevenleri yalnız bırakmamıştı. Dostça bir ortamın olduğu konserde Antre, gelemeyenlere şimdilik sürpriz olarak kalan, konserde olanlara ise heyecan veren yeni albüm şarkılarını sundu.İsmet Tümer' e bir şeyler olmuş olacak ki, daha önceki konserlerinde olan tavrı değişmiş. Bu iyi mi kötü mü derseniz, kesinlikle iyi. İsmet Tümer' i sahnede çok beğendim. Sahneye hakim oluşu, kararlı olduğunu hissettiriyor. Tabi zamanla da dinleyicisi ile sahneden iletişimi artacaktır :)

Antre' nin "Bedenimdeyken" albümüne ismini verdiği şarkısının klibi pek yakında televizyonlarda yayınlanacak olmasını biz bekleye dururken buradan şarkıyı hafızaya alabilirsiniz. ( ne uzun cümle olmuş. )
Şarkı başarılı ve mırıl mırıl insanın ağzına dolanıyor :)


Bu konseri kaçırdık diye kendinizi oradan oraya sakın atmayın! Nasılsa albüme sayılı günler kaldı ve ardından bir çok konseri beraber izleyip eğleneceğiz :)

Yolun açık olsun Antre.

Antre konserine ait daha çok fotoğraf görmek isterseniz Konsersever sayfasını ziyaret ederek "Antre" albümüne doya doya bakabilirsiniz.

                                        Konser sever olmanız dileğiyle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder